ГО "Житомирська обласна Спілка поляків України"

Nasze projekty:
Wieści Polonijne

Tęcza Żytomierzszczyzny

Wideo

Uczymy się polskiego

Cmentarz Polski w Żytomierzu

Muzyczny Skarbiec Wołynia

Cmentarz Polski w Żytomierzu

Пам’яті жертв Катині

Житомирська обласна Спілка поляків України запрошує разом вшанувати пам’ять жертв  розстріляних у Катині, Харкові, Биковні та Мідному, а також трагічно загиблих в результаті авіакатастрофи під Смоленськом, які відбудуться 10 квітня 2018 року в Житомирі.

afisza katyn,ua

Доля розпорядилась так, що 10 квітня 2010 року загинули найкращі представники інтелектуальної та політичної еліти сучасної Польщі на чолі з Президентським Подружжям Марією та Лехом Качинськими. Загинули на шляху до сумнозвісної Катині, куди летіли віддати данину пам’яті своїм землякам, яких було жорстоко замордовано…

Їхня трагічна смерть змусила цілий світ відкрито подивитися в очі правді про катинський злочин.

План заходів:

17:30 –  Покладання квітів та запалення лампадок до пам’ятної таблиці Леха Качиньського (вул. Леха Качинського, 2) та пам’ятника Іоанна Павла ІІ (площа Замкова, 2).

18:00 – меса пам’яті жертв Катинської трагедії та авіакатастрофи під Смоленськом (Кафедральний костьол св. Софії Майдан Замковий,2).

19:00 – Концерт – Реквієм „Пам’яті жертв Катині” (Кафедральний костьол св. Софії Майдан Замковий,2).

У програмі:

Польська суботньо – недільна школа ім. І.Я. Падеревського, Театр МодернПол, Наталія Зубарева, «Дзвонечки», «Короліски»,Кафедральний хор та ін.