ГО "Житомирська обласна Спілка поляків України"

Nasze projekty:
Wieści Polonijne

Tęcza Żytomierzszczyzny

Wideo

Uczymy się polskiego

Cmentarz Polski w Żytomierzu

Muzyczny Skarbiec Wołynia

Cmentarz Polski w Żytomierzu

modernPol

21 травня, у третю суботу травня відзначається День Європи.

Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.

У рамках проведення Дня Європи в Житомирі пройшов обласний фестиваль художніх колективів національно-культурних товариств області «Поліська родина».

У фестивалі взяли участь ансамбль національного обряду «Родослав», представники індійського національного товариства, Житомирська обласна Спілка поляків України, представники Житомирської обласної організації «Національно-культурна спілка ромів «Романо Кхам», Спілка Волиньських Чехів.

На сцені польську культуру представили польські колективи: Польський ляльковий театр „ModernPol”, Заслужений колектив польської культури польський народний  ансамбль польського танцю „Короліски” з Житомира та Польський фолькльорний ансамбль „Білі Голубки.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

Вікторія Лясковська -Щур

PICT0012PICT0006PICT0009PICT0016Romy