ГО "Житомирська обласна Спілка поляків України"

Nasze projekty:
Wieści Polonijne

Tęcza Żytomierzszczyzny

Wideo

Uczymy się polskiego

Cmentarz Polski w Żytomierzu

Muzyczny Skarbiec Wołynia

Cmentarz Polski w Żytomierzu

kul_plakat_2017_Dni otwarte KUL.pdf2

Освітня пропозиція Люблінського Католицького Університету Івана Павла ІІ для абітурієнтів з України!

Наш Університет є найстаршим католицьким університетом Центральної та Східньої Європи, де можна отримати добру освіту та диплом держаного зразка престижного європейського ВУЗу. В наступному році ми будемо святкувати 100-річчя від заснування нашого університету.

Ми пропонуємо повні програми навчання на польскій та аглійській мовах на всіх рівнях навчання (бакалаврат, магістратура і аспірантура). На сьогоднішній день освітня пропозиція КUL складається з 47 напрямків бакалаврського та магістерського навчання, яке можна отримати на 8 факультетах. Повну інформацію про напрямки навчання та правила прийому можна знайти на нашому новому сайті для абітурієнтів: www.kandydat.kul.pl

Наш університет нараховує понад 12 тисяч студентів і абітурієнтів, в тім близько 600 іноземців з понад 30 країн світу. Найбільше число іноземців — біля 330 студентів — приїхали до нас з України. З 2015 року на Україні в Житомирі діє наше представництво, де абітурієнти та їх батьки можуть безкоштовно отримати повну інформацію про можливості навчання та подати всі необхідні документи на вступ.

Для абітурієнтів з України, які в цьому році розпочнуть навчання в КUL на платній основі ми підготували можливість отримання пільги на 25 % незалежно від напрямку навчання. Крім цього з 2017/2018 навчального року  в рамках Європейського соціального фонду в нашому університеті відкривається новий напрямок навчання “Профорієнтація та управління людським персоналом”. Він передбачає безкоштовне навчання та стипендію для 30 абітурієнтів з України, які можуть поступати за правилами прийому іноземців.

Всіх зацікавлених навчанням в КUL запрошуємо до контактів з Секцією обслуговування кандидатів і студентів KUL в Любліні (Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin; tel/ +48 81 445 42 16, e-mail: study@kul.pl, skype: study-at-kul) або з нашим представником в Україні: Інформаційно-освітній центр  KUL на Україні в Житомирі, вул. Театральна 17/20, каб. 116; телефон +38-098-343-69-90, e-mail: centrum_kul@ukr.net

Під час цього заходу випускники зможуть дізнатись про особливості навчання в нашому вищому навчальному закладі, ознайомитись з правилами вступу, поспілкуватись безпосередньо з керівництвом, працівниками та студентами університету.

Інформаційно-освітній центр KUL у Житомирі

kul

Публікація відображає лише погляди автора/авторів і не представляє офіційну позицію Канцелярії голови Ради міністрів РП.