ГО "Житомирська обласна Спілка поляків України"

Nasze projekty:
Wieści Polonijne

Tęcza Żytomierzszczyzny

Wideo

Uczymy się polskiego

Cmentarz Polski w Żytomierzu

Muzyczny Skarbiec Wołynia

Cmentarz Polski w Żytomierzu

ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСКОЇ МОВИ В ПОЛЬЩІ
12.06. – 23.06.2014 р. м. Поронін (біля м. Закопане)

Мета проекту:

Вивчення польської мови, історії, культури Польщі. Укріплення та розвиток добросусідських відносин між дітьми та молоддю України і Польщі.

Спілка Поляків м. Києва інформує Вас, що з польською стороною були узгоджена чергова програма з вивчення польської мови з елементами культури та історії, яка відбудеться під час літніх канікул 2014 р. у Республіці Польща.
У додатках до цього листа висилаю Вам програму, графік та умови проживання під час проведення мовної школи в рамках проекту “Діти та молодь без кордонів” в період літніх канікул з 12.06. по 23.06.2014 р. у Польщі, м. Пороніно (біля м. Закопане). Усі бажаючі будуть мати можливість відвідувати заняття та опанувати польську мову на базовому рівні та після екзамену отримати відповідні дипломи.
Підчас проведення попередніх мовних шкіл була розширена географія нашого перебування, крім Польщі та Словаччини ми додали Угорщину, а саме SPA в печерах у м. Мішкольц – Тапольци (Інформацію про SPA в печерах на: http://www.youtube.com/watch?v=XF4W5PpniA4
Літня мовна школа розрахована на 50 учасників.

 

Контакт:

Член Головного правління Спілки Поляків м. Києва –

Зварич Владислав Віталійович

тел.  + 38-097-476-32-32;  

 

E-mail: zp_kijow@i.ua

сайт: www.zpk.com.ua

Публікація відображає лише погляди автора/авторів і не представляє офіційну позицію Канцелярії голови Ради міністрів РП.