ГО "Житомирська обласна Спілка поляків України"

Nasze projekty:
Wieści Polonijne

Tęcza Żytomierzszczyzny

Wideo

Uczymy się polskiego

Cmentarz Polski w Żytomierzu

Muzyczny Skarbiec Wołynia

Cmentarz Polski w Żytomierzu

mObywatel i dokument Diia.pl – to prosty sposób na wylegitymowanie się (okazanie danych) niemal w każdej sytuacji życiowej, to czytelny wzór dokumentu z wyraźnym wskazaniem jego statusu, zwiększona prywatność i dodatkowe dane.

Документ Diia.pl (Дія пл) дозволяє підтвердити особу так само, як і паспорт-ID-картка та закордонний паспорт, але не замінює їх. Додатком mObywatel та документом Diia.pl (Дія пл) може скористатися будь-яка особа, яка: є громадянином України, перетнула польсько-український кордон після 24 лютого 2022 року, отримала номер PESEL, має актуальний довірений профіль, є повнолітньою або старшою за 13 років.

Як активувати програму та додати документ Дія пл?

Додаток можна активувати в установі, в якій отримують номер PESEL, туди також можна звернутися за активацією довіреного профілю. Необхідно завантажити і запустити додаток mObywatel, ознайомитися з правилами та політикою конфіденційності додатку.

Додаток активується за допомогою логіну та паролю, виданих для довіреного профілю.mObywatel є доступний в магазинах App Store та Google Play. Додаток діє на смартфонах з операційними системами Android 6.0 (та вище) та iOS 13.0 (та вище). Важливо, що використання додатку mObywatel та документу Diia.pl (Дія пл) є добровільним та повністю безплатним.

 1. Під час реєстрації в офісі попросіть вас створити надійний профіль.
 2. У вас вже є надійний профіль? Візьміть телефон і перейдіть до магазину програм.
  • Android (телефони різних виробників): запустіть магазин Google Play та знайдіть програму mObywatel.
  • iOS (Apple телефони): запустіть App Store та знайдіть програму mObywatel.
 3. Встановіть програму mObywatel.
 4. Запустіть програму Mobywatel та читати основну інформацію та правила.
 5. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 6. У активації введіть свій логін та пароль при активації довіреного профілю.
 7. Ваш документ буде додано.

Більше інформації про додаток mObywatel та документ Diia.pl (Дія пл) на інтернет-сайтах: https://www.gov.pl/mobywatel/ua та https://www.gov.pl/…/aplikacja-mobywatel-wprowadza-nowe…

Які переваги надають ці рішення громадянам України, на яких поширюються положення Спеціального закону, та для громадян третіх країн, які користуються тимчасовим захистом на території Республіки Польща?

• ці документи протягом терміну дії, при використанні разом з проїзним документом, дозволятимуть перетинати зовнішній кордон ЄС та внутрішні кордони Шенгенської зони особам, які не мають дозволу на перебування (посвідкина проживання або довготермінових віз). Після повідомлення Єврокомісії 18-місячне перебування у Польщі на підставі ст. 2 ч. 1 Спеціального закону вважатиметься довготерміновим перебуванням, тобто таке перебування у Польщі не враховуватиметься у 90 днів перебування у Шенгенській зоні;

• на їх основі можна буде легально перебувати у Шенгенській зоні (за межами Польщі) згідно з положеннями, визначеними Шенгенським кодексом (90/180); слід пам’ятати, що до розрахунку допустимих періодів перебування у Шенгенській зоні не включаються періоди перебування, дозволені на основі посвідок на проживанняабо довготермінових віз;

• підтверджують перебування на території Республіки Польща протягом терміну їх дії (перебування у РП, яке вважається законним, є можливе до 24 серпня 2023 р.). Щодо іноземців, на яких не поширюються положення Спеціального закону (напр. громадяни України, які прибули до Польщі до 24 лютого 2022 р. та не залишили її територію), застосовуються загальні положення правил перетину кордонів та допустимого періоду перебування у країнах Шенгенської зони.

Більше інформації про додаток mObywatel та документ Diia.pl (Дія пл) на інтернет-сайтах: https://www.gov.pl/mobywatel/ua 

та https://www.gov.pl/…/aplikacja-mobywatel-wprowadza-nowe…

Інформація доступна на https://www.strazgraniczna.pl https://www.gov.pl

Дані, що зберігаються на телефоні, зашифровані та підписані з сертифікатом. Сертифікат також підтверджує автентичність даних. Ви отримуєте його під час активації програми – це призначено лише вам і тільки ваш телефон.
Навіть після втрати телефону ваші дані є безпечними – це захищає їх не тільки зашифрована запис, але і пароль блокування та пароль, який ви вибираєте при активації програми.

Публікація відображає лише погляди автора/авторів і не представляє офіційну позицію Канцелярії голови Ради міністрів РП.