ГО "Житомирська обласна Спілка поляків України"

Nasze projekty:
Wieści Polonijne

Tęcza Żytomierzszczyzny

Wideo

Uczymy się polskiego

Cmentarz Polski w Żytomierzu

Muzyczny Skarbiec Wołynia

Cmentarz Polski w Żytomierzu

72d2fbac-65c0-4834-b3f4-536b507b05c0Piąte spotkanie on-line w ramach projektu realizowanego przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie oraz Polskie Towarzystwo Terapii Przez Sztukę „Sztuka w działaniu. 

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie oraz Polskie Stowarzyszenie Terapii przez Sztukę zapraszają na piąte spotkanie on-line w ramach projektu «Sztuka w działaniu. Arteterapia w praktyce polskich specjalistów».

11 maja o godz. 17.00 odbędzie się wykład prof. Anity Stefańskiej z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu «Teatr podążający za osobą – o istocie działania w teatrze terapeutycznym».

Język spotkania: polski i ukraiński.

Czas trwania: 2 godziny.

Spotkanie organizowane na platformie zoom.

Poniżej przesyłamy link do formularza rejestracyjnego:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Br3QL0p9TFOp-hjmhWcVNQ

 Uwaga:

Po zarejestrowaniu się przez formularz rejestracyjny, w odpowiedzi, na podaną skrzynkę mailową otrzymacie Państwo link do spotkania.

Ze względu na dużą liczbę uczestników, uprzejmie prosimy o wcześniejsze logowanie się – platforma spotkania będzie otwarta od godziny 16.30.

Do zobaczenia on-line!

Źrodło- Ambasada RP w Kijowie

Публікація відображає лише погляди автора/авторів і не представляє офіційну позицію Канцелярії голови Ради міністрів РП.