ГО "Житомирська обласна Спілка поляків України"

Nasze projekty:
Wieści Polonijne

Tęcza Żytomierzszczyzny

Wideo

Uczymy się polskiego

Cmentarz Polski w Żytomierzu

Muzyczny Skarbiec Wołynia

Cmentarz Polski w Żytomierzu

DSC_2523

W Żytomierzu Dyktando odbędzie się 18 września w Poleskim Narodowym Uniwersytecie.

Do udziału obowiązkowa jest rejestracja! Czekamy na zgłoszenie ( lista uczestników dyktanda Regulamin VIII Ogólnoukraińskiego Dyktanda z Języka Polskiego_2021) do 16 września na e-mail: zpuzytomierz@gmail.com

W Dyktandzie mogą uczestniczyć wszyscy chętni, z uwagi na obostrzenia epidemiczne liczba uczestników ograniczona. Udział w Dyktandzie jest bezpłatny.

Organizatorem Dyktando jest Fundacja Wolność i Demokracja oraz współorganizatorem w Żytomierzu – Żytomierski Obwodowy Związek Polaków na Ukrainie.

VIII Ogólnoukraińskie Dyktando z Języka Polskiego „Ja piszę, Ty piszesz, My piszemy… po polsku” odbędzie się w 13 miejscowościach na Ukrainie.

STOPKA_KPRM_2021_BEZ TLA_FINALNA inicjatywy

VIII Ogólnoukraińskie Dyktando z Języka Polskiego „Ja piszę, Ty piszesz, My piszemy… po polsku” realizowane w ramach projektu „Biało-czerwone ABC. Wsparcie inicjatyw edukacyjnych uzupełniających edukację polskojęzyczną na Ukrainie” współfinansowanego ze środków pochodzących z #Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w 2021 roku.

 www.zozpu.org

Публікація відображає лише погляди автора/авторів і не представляє офіційну позицію Канцелярії голови Ради міністрів РП.